Jeunesse, mon amour

Młodość, moja miłość

od 16 lat
Francja
2019
23’

francuski, język oryginalny, napisy PL

16-letni Ugo po raz pierwszy się zakochuje. Jego wybranka ma na imię Emma. Chłopak nigdy z nią nie rozmawiał, ale tego wieczoru dziewczyna ma być na imprezie u Louise. Ugo nie został zaproszony, lecz z pomocą swoich najlepszych przyjaciół zrobi wszystko, aby tam się znaleźć i zdobyć serce ukochanej.

 

Uwaga!

Sprzedaż biletów kończy się w momencie startu danego seansu. Przykład: po godzinie 17:00 nie ma możliwości zakupu biletu na seans, który wystartował o godzinie 17:00.

Seanse można zacząć oglądać przez cztery godziny po starcie danego bloku godzinowego. Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.

KONKURS

Léo Fontaine

Studiuje reżyserię w L'Institut Supérieur des Arts Appliqués. Pod koniec 2016 roku, wspólnie z bratem, założył stowarzyszenie One Out Production, gdzie realizuje różne projekty audiowizualne.

Filmoznawca poleca

Tematyka nastoletnich zmagań ze sobą i innymi w zestawie „Muchy i inne krótkie filmy” dominuje (obok filmów „Muchy” i „90%”) także we francuskim „Młodość, moja miłość” Léo Fontaine’a. Troje nastolatków przeżywa miłosne i przyjacielskie uniesienia przedstawione w duchu kina Kanadyjczyka Xaviera Dolana – dominują tu nieustające gry i zmiany nastroju.

Jacek Nowakowski