90%

90%

od 16 lat
Niemcy
2019
14’

niemiecki, język oryginalny, napisy PL

Anoreksja zajmuje coraz więcej miejsca w życiu Jeana, dając mu, jak sam to określił, niesamowite uczucie absolutnej samokontroli. Rodzice go nie rozumieją i wywierają na niego coraz większą presję. Ale kiedy w jego życie wkracza bezczelna Lili i wywraca je do góry nogami, chłopak powoli zaczyna się otwierać.

 

Uwaga!

Sprzedaż biletów kończy się w momencie startu danego seansu. Przykład: po godzinie 17:00 nie ma możliwości zakupu biletu na seans, który wystartował o godzinie 17:00.

Seanse można zacząć oglądać przez cztery godziny po starcie danego bloku godzinowego. Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.

KONKURS

Jerry Hoffmann

Studiował aktorstwo i reżyserię w Monachium, Los Angeles i Berlinie. Grał wiele ról teatralnych i filmowych. Jest członkiem Niemieckiej Akademii Filmowej i absolwentem programu Stowarzyszenia Fulbrighta.

Filmoznawca poleca

Tematyka nastoletnich zmagań ze sobą i innymi w zestawie „Muchy i inne krótkie filmy” dominuje (obok filmów „Muchy” i „Młodość, moja miłość”) w niemieckich „90%” Jerry’ego Hoffmanna. Oglądamy poważne sprawy (anoreksja, ale i pierwsze uczucie) dręczące nastolatków ukazane w słodko-gorzkiej, choć bardziej komediowej formie.

Jacek Nowakowski