Kool Kids Tell The Night

Kool Kids Tell The Night

od 16 lat
Francja
2019
24’

francuski, język oryginalny, napisy PL

Olivia trafia do nowej szkoły – Liceum St. Martin. W klasie poznaje chłopaka, z którym nawiązuje bliską przyjaźń. Ponieważ Olivia nie jest w stanie podciągnąć się w nauce, przyjaciele postanawiają wspólnie zasabotować wyniki szkolnych egzaminów końcowych.

 

Uwaga!

Sprzedaż biletów kończy się w momencie startu danego seansu. Przykład: po godzinie 17:00 nie ma możliwości zakupu biletu na seans, który wystartował o godzinie 17:00.

Seanse można zacząć oglądać przez cztery godziny po starcie danego bloku godzinowego. Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.

KONKURS

Arthur Chrisp

Studiuje w paryskiej National School Louis Lumière, gdzie współreżyserował dokument „Entre les tôles rouges” o wyborach w Turcji w 2018 roku. „Kool Kids Tell The Night” to jego pierwszy krótkometrażowy film fabularny.

Filmoznawca poleca

W „Kool Kids Tell the Night: Arthura Crispa z Francji ukazana zostaje para nastolatków – bardzo niegrzeczna para, i to mówiąc eufemistycznie.

Jacek Nowakowski