The Hour of Darkness

Godzina ciemności

od 14 lat
Włochy
2018
12’

włoski, język oryginalny, napisy PL

Telefon po pomoc jest jedyną drogą ratunku dla Sofii, która od kilku dni jest przetrzymywana w budzącym niepokój miejscu. Musi działać szybko, bo czas ucieka, a wystarczy jeden fałszywy ruch, by jej porywacz się obudził i wylał na nią całą swoją wściekłością i furię.

 

Uwaga!

Sprzedaż biletów kończy się w momencie startu danego seansu. Przykład: po godzinie 17:00 nie ma możliwości zakupu biletu na seans, który wystartował o godzinie 17:00.

Seanse można zacząć oglądać przez cztery godziny po starcie danego bloku godzinowego. Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.

Ale Kino! z Dreszczykiem

Domenico De Feudis

Studiował reżyserię filmową, pracował jako reżyser przy kilku filmach krótkometrażowych, dokumentalnych i wideoklipach. Współpracuje z agencjami modowymi i rozrywkowymi. Od 2012 roku pracuje jako asystent reżysera przy obrazach Paola Sorrentino, Silvia Soldiniego, Franceski Comencini, Michele Placido i Valerii Golino.

Nagrody

Voghera Film Festival 2018
Najlepszy horror