Pussy Boo

Pussy Boo

od 14 lat
Francja
2020
4’

francuski, język oryginalny, napisy PL

Paulette i Roger co roku próbują sprawić swojej ukochanej wnuczce wspaniały prezent urodzinowy. Ich wyobrażenia o tym, co by to miało być, mijają się jednak z oczekiwaniami dziewczynki. Aż któregoś roku dowiadują się, czego słucha ich wnuczka.

 

Uwaga!

Sprzedaż biletów kończy się w momencie startu danego seansu. Przykład: po godzinie 17:00 nie ma możliwości zakupu biletu na seans, który wystartował o godzinie 17:00.

Seanse można zacząć oglądać przez cztery godziny po starcie danego bloku godzinowego. Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.

KONKURS

Remi Parisse

Studiuje w szkole filmowej. Na koncie ma już wyreżyserowane teledyski i filmy krótkometrażowe. „Pussy Boo”, jego drugi film fabularny, otrzymał nagrodę Canal+ na Nikon Film Festival 2020.

Filmoznawca poleca

W „Pussy Boo” Rémiego Parisse’a z Francji w kilku minutach poznajemy opowieść o relacji międzypokoleniowej, o różnym postrzeganiu świata, o odmiennych oczekiwaniach, ale i o możliwościach przełamania tych różnic. I jest w tym jeszcze suspens. Kawał świata w miniaturze – najtrudniejsze artystyczne zadanie zrealizowane!

Jacek Nowakowski