My Family is a Circus

Moja rodzina to cyrk

od 12 lat
Belgia
2019
15’

holenderski, język oryginalny, napisy PL

Romy musi pożegnać się z kolegami z klasy, ponieważ jedzie do Francji, ale nie na wakacje. Cyrk wędrowny jej rodziny na kilka miesięcy rozbije obóz w tamtejszym wesołym miasteczku. W liście do swoich kolegów Romy opowiada o wzlotach i upadkach cyrkowej artystki oraz o swoich wielkich marzeniach.

Po seansie odbędzie się Q&A z Niną Landau, reżyserką.

Uwaga!

Sprzedaż biletów kończy się w momencie startu danego seansu. Przykład: po godzinie 17:00 nie ma możliwości zakupu biletu na seans, który wystartował o godzinie 17:00.

Seanse można zacząć oglądać przez cztery godziny po starcie danego bloku godzinowego. Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.

Dokumentalne Ale Kino!

Nina Landau

Uzyskała tytuł magistra kryminologii na Uniwersytecie w Brukseli. Po krótkiej pracy w dyplomacji trafiła do mediów, gdzie pracowała jako dziennikarka, reżyserka i producentka filmów reklamowych. Uczestniczyła w Ket & Docs, warsztatach z filmu dokumentalnego dla dzieci, w wyniku których powstał „Moja rodzina to cyrk”.